Guziki

Rada Pedagogiczna

Rada Pedagogiczna IV LO

Dyrektor:

  • Sikora Konrad - przedmioty: Wychowanie Fizyczne, Edukacja dla Bezpieczeństwa, Podstawy Przedsiębiorczości

Wicedyrektor:

  • Małgorzata Artowicz- język polski, logopedia, terapia, etyka

Nauczyciele:

  • Dąbrowska Renata- fizyka
  • Dąbrowska Zofia- matematyka
  • Depczyńska Paulina- język niemiecki
  • Drząszcz Ewa- wychowanie fizyczne
  • Eksman Arkadiusz- wos, historia
  • Fałek Lidia-język polski
  • Hejniak Agnieszka- język angielski
  • Herbert Aldona- język angielski
  • Jakubik- Piątkowska Anetta- język polski
  • Janczyk Marek- informatyka, wos
  • Jończyk Iwona- biologia
  • Komorowska Małgorzata- matematyka
  • Kowalska Bogusława- religia
  • Kowalska Jolanta- wychowanie fizyczne
  • Kucharczuk Teresa- matematyka, fizyka
  • Krzysztofik Anna- biologia, przyroda, edukacja dla bezpieczeństwa, podstawy przedsiębiorczości
  • Ks. Adamiak Jarosław- religia
  • Kurzydlak Zenon- wychowanie fizyczne
  • Kwiatkowska Bożena- język polski
  • Łabuziński Andrzej- wychowanie fizyczne
  • Łyszczarek Iwona- historia, wos
  • Malec - Lipowska Dorota- informatyka, edukacja dla bezpieczeństwa
  • Michałowska Anna- język niemiecki, język angielski, zajęcia rewalidacyjne
  • Molka Jadwiga- muzyka, plastyka, kierownik świetlicy
  • Mazurczyk Marek-  wychowanie fizyczne (techniki samoobrony)
  • Niewieczerzał- Szafrańska Aldona- język polski, terapia
  • Olczyk Agnieszka- język polski, zajęcia artystyczne
  • Olczyk Magdalena- geografia
  • Owczarek Eliza-  język angielski, historia
  • Pająk Joanna- język angielski
  • Rejniak Wirginia- język niemiecki
  • Rogalska Agata- bibliotekarz
  • Sikora Anna- język angielski
  • Skóra Katarzyna- język polski
  • Skrobek Magdalena- matematyka, zajęcia rewalidacyjne
  • Sobczyk Bożena- wychowanie fizyczne
  • Szewczuk Anetta- geografia
  • Telążka Anna- chemia
  • Toma Renata-  wiedza o kulturze
  • Tralińska Justyna- edukacja dla bezpieczeństwa
  • Trojan Ilona- zajęcia techniczne
  • Wasilewski Kamil- wychowanie fizyczne
  • Witczak  Anna- biologia, podstawy przedsiębiorczości, przyroda, WDŻWR
  • Wnęk Adam- historia, informatyka
  • Wojtasik Ewa- język angielski
  • Woźniak Ewa- bibliotekarz
  • Woźniak Paweł- urlop zdrowotny
  • Wychowałek Tomasz- wychowanie fizyczne
  • Zielonka- Cybula Aleksandra- nauczyciel wspomagający
  • Zielonka Urszula- chemia, matematyka
  • Ziółkowska Julita- wychowanie fizyczne

Specjaliści

  •  Artowicz-Latocha Karolina- psycholog, zajęcia rewalidacyjne
  • Cłapa Bogusław- pedagog
  • Wnuk Anetta- pedagog, biologia, zajęcia rewalidacyjne

Dziennik zmian strony

Wszystkie wersje tej strony:

28-09-2017 - Edycja treści.

23-06-2015 - Edycja treści.

31-05-2015 - Uwzględnienie wytycznych WCAG 2.0.

W celu uzyskania dostępu do wersji archiwalnej strony skontaktuj się z redaktorem.

Statystyka odsłon tej strony:

Łączna liczba odsłon wszystkich wersji tej strony: 524